Osobní trenéři

Trenérka Lucie Kupčíková

Lucie Kupčíková

Fitness trenér

Pocházím z vesničky nedaleko Svitav a do Brna mě přivedlo studium, díky kterému jsem v Brně i zůstala žít. Sport mě provází již od malička, později na vysoké škole jsem se začala věnovat zdravému životnímu stylu, později i poradenství a dnes je to již 8. rok, kdy mě těší, že klienti vkládají svoji důvěru do mých rukou a já je mohu vést cestou ke zdravému životnímu stylu jako jejich poradce.

Jelikož ruku v ruce se zdravým životním stylem jde i pohyb, tak jsem tento kruh součinnosti uzavřela před 4 lety, kdy jsem se stala fitness instruktorkou a od té doby se věnuji jak poradenství týkající se stravy, tak tréninkům ve fitness.

Fitness se věnuji 5. rokem a právě toto místo, současného Wellness Orionu, bylo místo, kde jsem svůj „Fitness svět“ začala budovat a rozvíjet a je to proto zde opravdu moji srdeční záležitostí. Velmi ráda Vám budu pomáhat budovat i ten Váš fitness svět.

Pohyb, vyvážené kvalitní jídlo a psychika spolu úzce souvisí a stojí za to poznat jaké to je, cítit se skvěle každý den.

Vaše tělo je ten nejlepší projekt, na kterém se vyplatí pracovat.

Těším se na každého z Vás.

Kontakt

Kde budeme trénovat?
Fitness

Ať už Vám nic neuteče
Sledujte nás na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.