Fitness

Plně vybavené fitness s kvalitními stroji značky Star Trac, kardio zónou a volnou zónou vhodnou pro strečink a kruhové tréninky.

Osobní trenér ve fitness Orion Brno Lesná

Osobní trenér

V Orion fitness můžete využít tréninků s osobním trenérem. Vedení individuálních tréninků je zaměřeno podle preferencí klientů. Záleží, zda je vaším cílem redukce váhy, posílení, zvýšení vytrvalosti, koordinace nebo pomoc s problémy pohybového aparátu.

Naši trenéři

Kardio zóna ve fitness Orion Brno Lesná

Kardio zóna

Kardio zóna je naprostým základem každého tréninku. Na své si přijdou ti, kteří chtějí své tělo zahřát před tréninkem nebo využít přístroje pro aerobní trénink.  Kardio tréninkem posilujete kardiovaskulární systém, zrychlíte metabolismus a spálíte nadbytečné kalorie. V naší kardio zóně najdete kvalitní stroje od běžeckých pásů, rotopedů až po indoor cycling a další.

Posilovací zóna ve fitness Orion Brno Lesná

Posilovací zóna

Kvalitní posilovací zóna nesmí chybět v žádném fitness centru. Naleznete zde veškeré posilovací vybavení, díky kterému procvičíte každou partii vašeho těla. Všechny přístroje jsou od kvalitní značky Star Trac, které garantují bezpečné užívání těchto strojů.

Volná zóna ve fitness Orion Brno Lesná

Volná zóna

Volná zóna je speciálně vybavená pro cvičení s vlastní vahou nebo ji můžete využít k rozcvičení a strečinku po tréninku. Naleznete zde bradla, hrazdu, TRX a další pomůcky pro funkční trénink. 

Galerie
Fitness

Ať už Vám nic neuteče
Sledujte nás na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.