Masáže

Pro uvolnění celého těla a dokonalou relaxaci

Klasická masáž Orion

Masáž se skládá z prvků fyzioterapie – protažení a uvolnění těla, k vytvoření správných pohybových návyků, z prvků akupresury – uvolnění důležitých bodů těla a prvků hluboké relaxace, jemného vědomého doteku. Prolíná se dynamické uvolňování s hlubokou relaxací.

Relaxační masáž Orion

Relaxační masáž je jemná masáž celého těla. Pracuje se zde také do velké hloubky ovšem pracuje se více s jemným vědomým dotekem. Uvolňují se hluboké vrstvy a zátěže nejen na zádech, ale také kolem zápěstí, kotníků a hlavy. Jemné doteky se aplikují na nejvíce zatížených místech těla. Mohou se tak uvolnit hluboce zakořeněné stresy a dochází tak k maximálnímu uvolnění.

Skrze vědomý dotek se můžeme svobodněji nadechnout, získat sílu, zvyšuje se citlivost pro naslouchání tělu a snadněji se naladíme na přijímání a péči o sebe.

Masáž se odvíjí od aktuálních potřeb klienta a stanoveného času samotné masáže klientem.

Masáže také umocňují použití luxusních masážních olejů firmy Yasminka.cz, jejichž bylinky a esence pocházejí, jak z nejslunnějších míst severní Afriky – kolébky aromaterapie, tak také z magických hřebenů Himalájí. Díky citlivému zpracování se léčivé účinky bylin vstřebávají až do třetí vrstvy kůže a tak do celého krevního oběhu. Nezanechávají na těle žádné mastné skvrny. Je doporučeno se po masáži už nesprchovat, aby mohli doznít veškeré důležité procesy v těle.

Masáže jsou inspirovány Sportovními masážemi, Tao masážemi, ošetřením Shiatsu a masáží Awakening.

 

Aromaterapie a zábaly

Aromaterapeutické ošetření celého těla, luxusní péče, kterou si zaslouží každé tělo.

Tymiánové znovuzrození

Tymián je jedno z nejsilnějších rostlinných antibiotik a má antiseptické a dezinfekční účinky. Celkově povznáší a ochraňuje organismus fyzicky i psychicky, ovlivňuje krevní oběh ve vlásečnicích a posiluje nervový systém. Můžete se těšit na očištění pokožky tymiánovým scrubem, detoxikační celotělový zábal – Černé mýdlo s tymiánem, masáž peelingovou rukavicí Kessa a na závěr lehká masáž a roztírání Tymiánovým olejem.

Orientální zpevňující a zeštíhlující terapie

Anti-aging zeštíhlující krém, podle speciální receptury z orientálních bylin a citronely, pomáhá odbourat těžce odbouratelné tukové tkáně a hlavně zpevňovat problematické partie a redukovat celulitidu.

Můžete se těšit na scrub s pomerančem, detoxikační celotělový zábal Černé mýdlo s mořskou řasou, peeling rukavicí Kessa a na závěr ošetření pokožky zeštíhlujícím krémem.

Je doporučeno se po ošetření už nesprchovat, aby mohly doznít veškeré důležité procesy v těle.

Masérský tým Wellness Orion Brno
Ať už Vám nic neuteče
Sledujte nás na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.