Saunový svět

Zrelaxujte ve čtyřech saunách a relaxační místnosti. Kombinace teplot a vůní vám pomůže odpočinout si tělesně i psychicky.

Přečtěte si následující upozornění:

Vstup s dětmi do 10 let pouze do 18:00.

  • Po 18:00 není pobyt dětí ve wellness možný.

Děti do 15 let vstup pouze v doprovodu zákonného zástupce.

Aroma sauna ve wellness Orion Brno

Aroma sauna

teplota sauny 80–85 °C

doporučená délka saunování 10 – 15 min.

Aroma sauna přináší zpestření klasické sauny. Krásná aroma esence okouzlí vaše čichové vjemy a příznivě zapůsobí na psychiku. Vyzkoušejte zázračné účinky aromaterapie a dopřejte si zasloužený relax. Působí jako prevence obtíží dýchacích cest, proti migrénám a chřipce.

Finská sauna ve wellness Orion Brno

Finská sauna

teplota sauny 90–100 °C

doporučená délka saunování 10 – 15 min.

Finská sauna je nejoblíbenějším suchým typem sauny. Díky vysokým teplotám z těla vypotíte toxiny a posílíte funkci krevního oběhu. Odbourává stres, zvyšuje odolnost vůči nachlazení a prokrví vaši pokožku. Tato sauna je vhodná pro lidi trpící revmatem a navíc je skvělý pomocník pro boj s migrénami.

Medová sauna ve wellness Orion Brno

Medová sauna

teplota sauny 85–90 °C

doporučená délka saunování 10 – 15 min.

Stále oblíbenější medová sauna s aromatickým polevem kamen, která vás okouzlí svým sladkým aroma. Medová esence krásně zvlhčuje vzduch vně sauny a vaše tělo vstřebá jen to nejlepší ze saunování.

Parní sauna ve wellness Orion Brno

Parní sauna

teplota sauny 45 °C

doporučená délka saunování 10 – 15 min.

Parní sauna v kombinaci s aromatickou esencí je skvělou možností, jak nechat uvolnit své tělo i mysl od stresu. Pomáhá při problémech s pohybovým aparátem, uvolňuje dýchací cesty, ozdravuje pleť, bojuje proti celulitidě a migrénám.

Ochlazovací bazének ve wellness Orion Brno

Ochlazovací bazének

teplota sauny 10 °C

Mezi saunováním se můžete zchladit ve venkovním ochlazovacím bazénku. Saunováním se kapiláry ve vašem těle roztahují a prudkým zchlazením se naopak stáhnou. Díky tomuto procesu pomáháte tělu vyloučit odpadní a toxické látky.

Galerie
Saunový svět

Ať už Vám nic neuteče
Sledujte nás na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.