Osobní trenéři

Trenér Roman Gemrot

Roman Gemrot

Fitness trenér

Mojí specializací je pohyb jako takový. Jako osobní trenér nabízím velice individuální tréninkové metody na míru. Vycházím vždy především z přání klientů a jejich potřeb. Jsem velice kreativní a univerzální. Tréninkové plány a tréninky jako takové, jsou pokaždé jiné a nastavené tak, abychom společně dosáhli vytýčených cílů a přání.

Jako první bude setkání v Orionu, osobní konzultace a v případě Vašeho zájmu se domluvíme na tréninkovém plánu a časových možnostech.

CHCETE MÍT SÍLU A VYTRVALOST?
Pak bude trénink zaměřený na silové cviky a kondici vycházející například z Calisthenics workout nebo funkčního tréninku.

HUBNUTÍ?
Ano, přesně i tohle známé například do plavek, je možné dosáhnout, a poradím i s jídelníčkem, popřípadě doporučím specialistu na výživu, se kterým spolupracuji.

BOLÍ VÁS ZÁDA?
Čas na kompletní práci HSS (hluboký stabilizační systém) v jednoduchém cvičení.

CHCETE NABRAT SVALY?
V posilovně využijeme především závaží, ať to roste.

CHCETE SE NAUČIT STOJKU?
Obrátím Vám svět vzhůru nohama. Cviky jsou zaměřené na posílení ramen, středu těla, ale i další svalové skupiny. Rovnováha a stabilita je základem.

ASISTOVANÝ STREČINK
Mám pro Vás v nabídce také asistovaný strečink. Asistovaný strečink je pasivní forma protahování svalů a šlach, ale také díky asistenci je velice účinný pro zvýšení kloubní mobility i svalové flexibility.

Máte sedavý způsob zaměstnání, přetížené svalové partie na úkor jiných nebo chcete zvýšit kloubní mobilitu i svalovou flexibilitu, nohou, zad, ramen?

Asistovaný strečink je ale zároveň také možnost příjemné relaxace, celkového uvolnění svalového napětí a stresu, doplněný tlakovou masáží v oblečení.

Výhody a účinky asistovaného strečinku:

  • napravení držení těla a jedno z řešení proti bolestivosti páteře a kloubů
  • regenerační nástroj po tréninku i mimo něj, urychluje vyplavování kyseliny mléčné ze svalů
  • preventivně působí proti zraněním ve sportu i běžném životě
  • zlepšuje prokrvení jednotlivých svalů
  • rozvoj flexibility (redukuje opotřebení kloubů a pomáhá oddalovat např. artrotická onemocnění)
  • napomáhá správnému dechovému stereotypu
  • zvyšuje odolnost proti únavě a stresu

A mnoho dalších rad a sportovní filozofie, získané z životní praxe a dlouhodobého tréninku Vám rád poskytnu v průběhu naší spolupráce.

Kontakt

Kde budeme trénovat?
Fitness

Ať už Vám nic neuteče
Sledujte nás na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.